Vodhën 4500 lekë nga një lokal në Krujë, arrestohen dy të rinjtë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:38 24-05-2015 Vodhën 4500 lekë nga një lokal në Krujë, arrestohen dy të rinjtë

Janë arrestuar nga policia e Krujës dy të rinjtë të cilët kishin vjedhur rreth 4500 lekë të reja nga një lokal në qytetin e Krujës ditën e djeshme.

Të arrestuarit janë Manuel Coli, 187 Vjeç dhe 17 vjeçari me inicialet A.V. Gjatë arrestimit policia u ka sekuestrar 20  të rinjve 2 mijë lekë të reja dhe disa paketa cigare.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bllokohet aksi rrugor Elbasan-Librazhd
Grabitet me armë kazinoja në Tiranë, në kërkim autorët »
Article Logic
Execution time: 0.012735843658447
array(1) { ["section"]=> string(69) "vodhen-4500-leke-nga-nje-lokal-ne-kruje-arrestohen-dy-te-rinjte-11870" }