Vodhën milionat e komshiut në Fier, në pranga vetëm adoleshenti, njëri nga autorët (ZBULOHET SHUMA)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:31 21-05-2017 Vodhën milionat e komshiut në Fier, në pranga vetëm adoleshenti, njëri nga autorët (ZBULOHET SHUMA)

3 persona kanë vjedhur një banesë në qytetin e Fierit.

Ngjarja ka ndodhur dje në lagjen “8 Shkurti”, ku si pasojë 3 persona kanë hyrë dhe kanë mundur të vjedhin shumë prej 40 milion lekësh të vjetra.

Në pranga ka rënë vetëm S.K, 15 vjeç, banues në lagjen “8 Shkurti” Fier. Ky shtetas u ndalua për veprën penale "Vjedhje" e kryer në bashkëpunim me 2 të tjerë të cilët janë shpallur në kërkim.

Sipas policisë, ata kanë vjedhur në banesën e shtetasit D.L, 48 vjeç, banues në lagjen "8 Shkurti" Fier. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet në Itali futbollisti shqiptar, zbuloni për çfarë akuzohet (EMRI)
Godet me sende të forta të moshuarin, arrestohet Topalli në Lushnje (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.011351108551025
array(1) { ["section"]=> string(101) "vodhen-milionat-e-komshiut-ne-fier-ne-pranga-vetem-adoleshenti-njeri-nga-autoret-zbulohet-shuma-79390" }