Vodhën një makinë në Vlorë, arrestohen duke bërë xhiro dy hajdutët

Publikuar tek: aktualitet, më 09:28 22-10-2019 Vodhën një makinë në Vlorë, arrestohen duke bërë xhiro dy hajdutët Foto ilustruese

Arrestohen dy persona për vjedhje në Vlorë.

Blutë bëjnë me dije se në parnga kanë rënë shtetasit me iniciale J.D., 31 vjeç dhe Sh.H., 21 vjeç, të dy banues në Vlorë.

Raportohet se dy të rinjtë në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë vjedhur automjetin Fiat në pronësi të shtetasit T.N.

Ata u kapën në flagrancë në kryqëzimin e "Kalit të Trojës" bashkë me mjetin e vjedhur, ndërsa asnjëri prej tyre nuk ishte i pajisur me leje drejtimi përkatës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.065969944000244
array(1) { ["section"]=> string(72) "vodhen-nje-makine-ne-vlore-arrestohen-duke-bere-xhiro-dy-hajdutet-183013" }