Vodhi 486 mijë lekë në një banesë, arrestohet 27 vjeçari në Fier

Publikuar tek: aktualitet, më 10:30 28-05-2017 Vodhi 486 mijë lekë në një banesë, arrestohet 27 vjeçari në Fier

Policia e Fierit ka arrestuar një të ri, i cili gjatë natës së 26 majit ka vjedhur një banesë në fshatin Cakran.

Nga veprimet hetimore të kryera u bë e mundur zbardhja dhe dokumentimi i kësaj ngjarje, ku rezulton se autori i dyshuar i vjedhjes është shtetasi Dorian Korçari 27 vjeç, banues në Cakran. Ky i fundit ka vjedhur 486 mijë lekë të reja në banesën e shtetasit F.M.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale "Vjedhje".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Helmimi i simpatizantëve të PD, policia jep detaje të reja
76 simpatizantë të PD-së përfunduan në spital, reagon QSUT: Si është gjendja e pacientëve »
Article Logic
Execution time: 0.012259006500244
array(1) { ["section"]=> string(69) "vodhi-486-mije-leke-ne-nje-banese-arrestohet-27-vjecari-ne-fier-80250" }