Vodhi makinën e komunës së Milotit, në kërkim kryetari Vlash Gega

Publikuar tek: aktualitet, më 08:54 13-02-2015 Vodhi makinën e komunës së Milotit, në kërkim kryetari Vlash Gega Komuna Milot

Ka vjedhur makinën e komunës që drejton dhe më pas e ka shitur atë për skrap, për të humbur gjurmët. Kryetari i Komunës së Milotit, Vlash Gega është shpallur në kërkim nga policia për vjedhjen e pronës shtetërore.

Siç bëjnë të ditur efektivët, makina është vëzhguar të qëndrojë disa ditë në një prej bizneseve të Vlashit dhe më pas ajo është shitur për skrap nga ai vetë.

Makina e komunës për të cilën akuzohet 53-vjeçari është e tipit ‘’Fiat’’.

Ende nuk dihet vendndodhja e kryetarit të komunës, i cili është larguar nga Miloti pa lënë asnjë gjurmë. Policia është duke hetuar destinacionet e mundshme të tij si dhe po pyet familjarët e kryetarit të komunës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Akuzohet për marrëdhënie seksuale me të mitur, dy të rinjtë kishin lidhje dashurie
Vrau dy persona në Shkup, arrestohet në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.012516975402832
array(1) { ["section"]=> string(69) "vodhi-makinen-e-komunes-se-milotit-ne-kerkim-kryetari-vlash-gega-3198" }