Vodhi naftën e gazsjellësit “Tap”, arrestohet punonjësi i kompanisë së sigurisë

Publikuar tek: aktualitet, më 07:58 13-04-2017 Vodhi naftën e gazsjellësit “Tap”, arrestohet punonjësi i kompanisë së sigurisë

Policia ndalon një shtetas të shpallur në kërkim për "Vjedhje duke shpërdoruar detyrën”.

Specialistët e Sektorit për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim Piro Gjini, 50 vjeç, banues në lagjen “8 Shkurti”, Fier.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi sepse Gjykata e Apelit Vlorë me vendimin e datës 11.04.2017, ka caktuar masën "Arrest me burg" për veprën penale ”Vjedhje duke shpërdoruar detyrën” parashikuar Kodi Penal. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e biznesmenit në Durrës, zbardhet misteri dhe lihet i lirë Jurgen Kurti
Kjo është shkodrania që marton serbët me femrat shqiptare për 6 mijë euro »
Article Logic
Execution time: 0.010783910751343
array(1) { ["section"]=> string(82) "vodhi-naften-e-gazsjellesit-tap-arrestohet-punonjesi-i-kompanise-se-sigurise-75017" }