Vodhi natën në tregun industrial, arrestohet 17-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 10:14 09-06-2019 Vodhi natën në tregun industrial, arrestohet 17-vjeçari

Policia e Sarandës ka arrestuar një 17-vjeçar, pasi ka vjedhur gjatë natës në tregun industrial.

Në pranga ka rënë G.D., 17 vjeç, banues në Sarandë.

Sipas policisë shërbimet e Policisë Sarandë kanë bërë arrestimin e tij pasi ky shtetas më datë 08.06.2019, gjatë natës është futur në tregun industrial konkretisht në dyqanin e shtetases F.H dhe ka vjedhur një sërë materialesh, si; xhinse, bluza, atlete etj.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale "Vjedhja".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070071220397949
array(1) { ["section"]=> string(61) "vodhi-naten-ne-tregun-industrial-arrestohet-17-vjecari-167511" }