Vodhi një makinë për të shijuar lirinë, 37-vjeçari arrestohet vetëm 10 minuta pasi doli nga burgu

Publikuar tek: bota, më 17:44 12-04-2019 Vodhi një makinë për të shijuar lirinë, 37-vjeçari arrestohet vetëm 10 minuta pasi doli nga burgu

Sipas New York Times, një 37-vjeçar u arrestua në Florida të Amerikës vetëm 10 minuta pasi kishte dalë nga burgu.

37-vjeçari me emrin Casey Michael Lewis, ishte arrestuar para 3 vitesh për vjedhje dhe pasi kreu dënimin u la i lirë. Sapo u largua nga burgu, ai vodhi një makinë që të shijonte lirinë e tij.

Mirëpo vetëm pas 10 minutash policia e Floridas e arrestoi dhe e burgosi prap.

Tashmë pritet që Casey Michael Lewis të burgoset nga 1 deri në 3 vite të tjera.

57024075_2375594196097331_7257826411853905920_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011005878448486
array(1) { ["section"]=> string(103) "vodhi-nje-makine-per-te-shijuar-lirine-37-vjecari-arrestohet-vetem-10-minuta-pasi-doli-nga-burgu-160183" }