Vogëlushja e guximshme që mori pjesë në ‘Maratonë’, ja kush është ‘heroina e vogël’ (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:50 13-10-2019 Vogëlushja e guximshme që mori pjesë në ‘Maratonë’, ja kush është ‘heroina e vogël’ (FOTO) Vogëlushja që mori pjesë në 'Maratonën e Tiranës'

Në ‘’Maratonën e Tiranës’’ tërhoqi vëmendjen e mediave dhe shumë njerëzve pjesëmarrja e një vajze të vogël, e cila arriti ta përfundonte garën nga fillimi deri në fund.

Emrin e vogëlushes e zbuloi gazetarja Suela Ruseti, e cila është nëna e vajzës. Ajo quhet Mei dhe guximi i saj i bën tepër krenar prindërit.

Mesazhi i Suela Rusetit:
Nuk doja t’i bëja ‘share’, se doja të ishte simbol i vajzave, pavarësisht si e ka emrin. Por, komentet ishin kaq mbështetëse. Mei, je jo vetëm dashuria ime dhe e babit që vrapon kaq shumë me ty, por dhe, ti je MODELI im! Të dua shumë, shumë fare jeta ime! Maratona 10 km!

suela.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038166999816895
array(1) { ["section"]=> string(90) "vogelushja-e-guximshme-qe-mori-pjese-ne-maratone-ja-kush-eshte-heroina-e-vogel-foto-181885" }