Vogëlushja i shkruan letër për koronavirusin, mjeku Pipero preket live dhe e thotë troç: Në fund të prillit do jemi të lirë, rastet do jenë të pakta ose aspak (E PLOTË)

Publikuar tek: aktualitet, më 21:52 08-04-2020 Vogëlushja i shkruan letër për koronavirusin, mjeku Pipero preket live dhe e thotë troç: Në fund të prillit do jemi të lirë, rastet do jenë të pakta ose aspak (E PLOTË) Vogëlushja i shkruan letër për koronavirusin, mjeku Pipero preket live dhe e thotë troç: Në fund të prillit do jemi të lirë, rastet do jenë të pakta ose aspak (E PLOTË)

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero ka thënë mbrëmjen e sotme se në fund të muajit prill e deri maksimumi në mesin e muajti maji Shqipëria do jetë e çliruar nga koronavirusi.

Teksa fliste në një intervistë për Eni Vasilin, moderatorja i shfaqi Piperos një letër të një vogëlusheje e cila pyeste se kur do fillonte shkolla dhe kur vendi ynë do çlirohej nga virusi, letër e cila e preku mjekun dhe bëri që ai të fliste troç.

“Në bazë të të ecurisë së kësaj epidemie në vendin tonë, unë mendoj që fundi i prillit do na zërë me pak ose aspak raste. Maji mund të na zërë me ndonjë rast sporafik. I them Kejsit që të bëj durim se në më pak se një muaj do të shijoj jetën. Kurse vendi do jetë i çliruar 1 muaj pas rastit të fundit të infektuar. Por ne normalisht do jem i më shpejt sesa kaq.

Në bazë të konstatimeve të epidemiologëve do së paku nga dita e fillimit 4 muaj që epidemia të quhet e kaluar. Unë besoj se fundi i prillit deri maksimimi mesi i muajit maj do ta gjejë Kejsin të lirë. Duhet shumë pak durim. Po të mos ishte kujdesi i domosdoshëm për të moshuarit, Kejisi do kishte dalë nga shtëpia me kohë", u shpreh mjeku Pëllumb Pipero.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090348720550537
array(1) { ["section"]=> string(170) "vogelushja-i-shkruan-leter-per-koronavirusin-mjeku-pipero-preket-live-dhe-e-thote-troc-ne-fund-te-prillit-do-jemi-te-lire-rastet-do-jene-te-pakta-ose-aspak-e-plote-201914" }