Vogëlushja i thotë mësueses se nuk bëri pushime, e s’ka as lodra, ajo i kërkon të shkruajë brenda vijave

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:29 17-09-2020 Vogëlushja i thotë mësueses se nuk bëri pushime, e s’ka as lodra, ajo i kërkon të shkruajë brenda vijave

Të hënën, më 14 shtator, nëxënësit u rikthyen përsëri në bankat e shkollave pas pushimeve të verës, në kushte aspak të zakonshme për shkak të pandemisë së Covid-19.

Shumë i kaluan pushimet buzë detit e shumë të tjerë në shtëpi për shkak të kushteve ekonomike, të ndikuara edhe nga pandemia. I tillë është dhe rasti i një vogëlushje që i shkruan mësueses se nuk ka bërë pushime këtë vit dhe as nuk kishte lodra në shtëpi.

Por përgjigja e saj, shumë e ftohtë është: Përpiqu të shkruash brenda vijave të fletores!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090591907501221
array(1) { ["section"]=> string(109) "vogelushja-i-thote-mesueses-se-nuk-beri-pushime-e-s-ka-as-lodra-ajo-i-kerkon-te-shkruaje-brenda-vijave-220663" }