Vogëlushja nga Fieri mahnit me paraqitjen e saj, konkurron në garën botërore të bukurisë (FOTOT)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:34 02-04-2017 Vogëlushja nga Fieri mahnit me paraqitjen e saj, konkurron në garën botërore të bukurisë (FOTOT)

Darli, vogëlushja nga Fieri të mrekullon me bukurinë e saj natyrale.

Ajo do të përfaqësoj Shqipërinë në garën botërore të bukurisë në Turqi më 5 Maj, dhe është ndër pretendetet kryesore për të fituar kurorën e lakmuar. Ajo ngjan e mrekullueshme me flokët e saj të gjatë kaçurrela, fytyrën e ëmbël dhe me trupin e rregullt.

I urojmë fitore vogëlushes në garën e rëndësishme. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040462970733643
array(1) { ["section"]=> string(99) "vogelushja-nga-fieri-mahnit-me-paraqitjen-e-saj-konkurron-ne-garen-boterore-te-bukurise-fotot-73825" }