Vogëlushja nga KUKËSI me zërin engjëllor, BIZNESMENI i njohur e suprizon në shtëpi (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:48 03-02-2018 Vogëlushja nga KUKËSI me zërin engjëllor, BIZNESMENI i njohur e suprizon në shtëpi (VIDEO)

Daniela Toçe është vajza 13-vjeçare, e cia mahnit të gjithë me zërin e saj në audicionet  e fshehura të spektaklit më të ri për një fëmijë, “The voice Kids” në Top Channel.

Edhe pse pas asnjë ditë kurs apo ndihmë në pjesën e muzikës, vogëlushja arriti të bëjë për vete jo vetëm jurinë e këtij spektakli, por të gjithë shqiptarët.

Një vizitë surprizë në shtëpinë e Danielës erdhi dje nga biznesmeni i njohur, njëherësh presidenti i klubit të Kukësit, Safet Gjici i cili ka premtuar mbështetjen për familjen dhe vogëlushen në këtë rrugë të re, duke qenë se vogëlushja vinte nga një familje e varfër.

Në një video postuar nga vetë Gjici në llogarinë e tij në Facebook, shihet se si "numri 1" i klubi verilindor preket ndërsa premton ndihmën e tij për vogëlushen.

Si diçiturë në videon e postuar Gjici ka shkruar: "Në familjen e Danielës, gocës nga Kukësi që na bëri shumë krenar me konkurimin në 'The voice Kids'! Do e mbështesim, pasi Kukësi dhe kuksianët meritojnë më shumë!" 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Udhëtim europian i muajit’, Rama publikon artikullin e medias angleze për Shqipërinë
Në Karavasta të gjithë të çmendur pas Xhonit, batuta therëse: Mos i hidh se e kemi lënë për ministrin (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011744976043701
array(1) { ["section"]=> string(94) "vogelushja-nga-kukesi-me-zerin-engjellor-biznesmeni-i-njohur-e-suprizon-ne-shtepi-video-108946" }