Vogëlushja shqiptare, e treta në “France got talent”

Publikuar tek: kulture-art, më 17:20 28-01-2015 Vogëlushja shqiptare, e treta në “France got talent”

Ndonëse është  vetëm 9 vjeç, Erza Muçolli ka mahnitur me zërin dhe interpretimin e saj në spektaklin “France Got Talent.”  Në natën finale ajo u paraqit me një këngë klasike franceze me të cilën bëri për vete gjithë publikun i cili e shoqëroi me duartrokitje gjatë gjithë kohës. Vogëlushja, ka nënshkuar një kontratë me kompaninë “Sony Music” dhe së shpejti do të marrë pjesë në një film ndërkombëtar. Rruga e suksesit duket e hapur për të talentuarën  Erzë.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024813890457153
array(1) { ["section"]=> string(54) "vogelushja-shqiptare-e-treta-ne-france-got-talent-1745" }