Vogëlushja siriane këndon e gëzuar para kameras, por një shpërthim i fuqishëm i pret në mes buzëqeshjen... (Video)

Publikuar tek: bota, më 09:38 23-08-2016

Në video shqetësuese po shpërndahet me shpejtësi në rrjetet sociale ku tregon një vajzë siriane duke kënduar, por gëzimi në fytyrën e saj pritet në mes pasi një shpërthim i fuqishëm.

Vetëm kaq mund të shihet në video, pasi aty ndërpritet e gjitha dhe ata ngrihen menjëherë dhe lëvizin në një dhomë tjetër dhe nuk dihet nëse nga shpërthimi ka patur të lënduar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012516975402832
array(1) { ["section"]=> string(114) "vogelushja-siriane-kendon-e-gezuar-para-kameras-por-nje-shperthim-i-fuqishem-i-pret-ne-mes-buzeqeshjen-video-50584" }