Voltana Ademi më “rehat” se kurrë me zyrtarët e qeverisë, bëhet bashkë me Klosin në Tarabosh

Publikuar tek: politike, më 12:13 20-01-2018 Voltana Ademi më “rehat” se kurrë me zyrtarët e qeverisë, bëhet bashkë me Klosin në Tarabosh

Kryebashkiakja e PD Voltana Ademi duket se ka “sheshuar” çdo mosëmarrëveshje dhe po shkon më së miri me qeverinë Rama 2.

Ditën e sotme, demokratja ka qenë bashkë me ministrin e Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi në Tarabosh të Shkodrës ku kanë mbjellë 1 mijë fidanë pisha.

Me ta, ka qenë i pranishëm edhe prefekti i Shkodrës, Çesk Millja, shkruan newsbomb.al. Ademi, para kamerave, i ka kërkuar Klosit më shumë fonde për të gjelbëruar Shkodrën.

vol5t.jpg

klo1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012252807617188
array(1) { ["section"]=> string(96) "voltana-ademi-me-rehat-se-kurre-me-zyrtaret-e-qeverise-behet-bashke-me-klosin-ne-tarabosh-107261" }