Votimi brenda PD – Paloka: Pjesëmarrje mbreslënëse në Tropojën e Sali Berishës dhe Azem Hajdarit! Ndryshimi në duart tona

Publikuar tek: politike, më 16:46 25-09-2020 Votimi brenda PD – Paloka: Pjesëmarrje mbreslënëse në Tropojën e Sali Berishës dhe Azem Hajdarit! Ndryshimi në duart tona

Edi Paloka ka publikuar një foto nga votimi i anëtarësisë mbi kandidaturat e PD në Tropojë, teksa shkruan se ka pasur një pjesëmarrje të madhe të demokratëve.

Sipas Palokës, po ndihet rivaliteti dhe fryma e besimit se ndryshimi është afër.

Shënimi i Palokës

Procesi i konsultimit te antarsise mbi kandidaturat e PD nepermjet votes ne Tropojen e Sali Berishes dhe Azem Hajdarit. Pjesmarrje mbreslenese e demokrateve. Ndjehet rivaliteti por dhe fryma e besimit se ndryshimi eshte i shpejte e ne duart tona.

Sot perzgjedhim mes kandidateve, neser jemi te gjithe bashke per te zhdukur te keqen e per te rikthyer shpresen!

Dega Tropojë, Qarku Kukës:

1.            BESNIK DUSHAJ

2.            FERIDE RRAHMANI

3.            ISUF ÇELA

4.            LUSH SUSAJ

5.            MIMOZA HAJDARMATAJ

6.            XHEM NEZAJ

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011569976806641
array(1) { ["section"]=> string(123) "votimi-brenda-pd-paloka-pjesmarrje-mbreslenese-ne-tropojen-e-sali-berishes-dhe-azem-hajdarit-ndryshimi-ne-duart-tona-221649" }