Votimi i fshehtë për Tahirin, deputetja e PS flet “me këmbë e me duar” me Braçen, ministrja tërësisht e çliruar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:20 25-10-2017 Votimi i fshehtë për Tahirin, deputetja e PS flet “me këmbë e me duar” me Braçen, ministrja tërësisht e çliruar

Sot në seancën parlamentare, gjatë kohës që po mbante fjalimin deputeti i PS Ulsi Manja, një tjetër deputete e Partisë Socialiste është parë në një diskutim aktiv me kolegun e saj.

Bëhet fjalë për Blerina Gjylametin, e cila gjatë kohës që po fliste Manja, ka qenë duke biseduar intensivisht me Erjon Braçen, madje diskutimi ishte aq “i flaktë” sa ajo ka përfshirë dhe gjestet me duar edhe një mimikë shumë të përqëndruar në dialog.

Ndërsa nga ana tjetër nuk mund të themi të njejtën gjë për ministren e Arsimit Lindita Nikolla, e cila është parë tërësisht e çliruar dhe duke i buzëqeshur koleges së saj të Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.

22782179_10214376414710513_1829739500_n.jpg

22809856_10214376414750514_252796210_n.jpg

22811241_10214376418990620_144541003_n_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018172979354858
array(1) { ["section"]=> string(113) "votimi-i-fshehte-per-tahirin-deputetja-e-ps-flet-me-kembe-e-me-duar-me-bracen-ministrja-teresisht-e-cliruar-97138" }