Votohet në kryesi, Basha dhe Selami dy kandidatët e vetëm në garë

Publikuar tek: barometri, më 07:25 04-07-2017 Votohet në kryesi, Basha dhe Selami dy kandidatët e vetëm në garë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035527944564819
array(1) { ["section"]=> string(70) "votohet-ne-kryesi-basha-dhe-selami-dy-kandidatet-e-vetem-ne-gare-84903" }