Vranë gjyshen për florinjtë, ja sa vjet burg do të bëjnë mbesa dhe i dashuri i saj

Publikuar tek: aktualitet, më 13:39 06-03-2017 Vranë gjyshen për florinjtë, ja sa vjet burg do të bëjnë mbesa dhe i dashuri i saj

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e dënimit për dy të rinjtë, të cilët në bashkëpunim me njëri-tjetrin vranë 82 vjeçaren Angje Hila.

Ngjarja e rëndë ndodhi dy vite më parë në Shkodër, ku mbesa Xhoana Hila, bashkë me të dashrin e saj Erando Qatipi i morën jetën të moshuarës, për t’i grabitur florinjtë që ruante prej kohësh.

Kështu, gjykata sot vendosi të dënojë me 23 vite burg për mbesën dhe 20 vite burg për të dashurin e saj. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjykata e Tiranës për Vladimir Gjutën: Të shtrohet në Psikiatri
Kujdes kur blini makina online, ja si mashtrohen qytetarët gjatë blerjes »
Article Logic
Execution time: 0.011944055557251
array(1) { ["section"]=> string(90) "vrane-gjyshen-per-florinjte-ja-sa-e-vjet-burg-do-te-bejne-mbesa-dhe-i-dashurin-i-saj-70940" }