‘Vrasës me pagesë’, Basha flet hapur për kandidatët e PS: Provat kanë dalë për…

Publikuar tek: politike, më 19:19 15-05-2019 ‘Vrasës me pagesë’, Basha flet hapur për kandidatët e PS: Provat kanë dalë për…

Kryedemokrati Lulzim Basha i është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve, pas mbledhjes së kryesisë së PD.

Basha komentoi edhe disa emra nga Partia Socialiste, të cilët janë zgjedhur prej saj si kandidatë për këshillat bashkiakë.

Basha ka quajtur vrasës me pagesë Abedin Uruçin dhe vrasës Imer Lalën.

Ai i është drejur mediave që fakti që ju i quani biznesmenë është diçka skandaloze.

‘Në fakt për shumicën e tyre provat kanë dalë dhe janë bërë publike, pavarësisht në disa raste disa media i shërbejnë amnezisë. Kjo është një thirrje të nxjerrin arkivin dhe ti marrin me radhë se kush janë këta kandidatë. Vrasës me pagesë si Abedin Uruci, vrasësi Imer lala, të jemi në këtë betejë aq sa mundemi. Sa të mundeni hapni arkivin se këta janë të denoncuar me emër dhe mbiemër tash e pesë vite. Imer Lala është kriminel, Bedri Hoxha nuk ka asnjë mbështetje kur bëhet fasadë me juntën. Sot ndodheni në një betejë për jetë a vdekje’, tha Basha.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010788917541504
array(1) { ["section"]=> string(81) "vrases-me-pagese-basha-flet-hapur-per-kandidatet-e-ps-provat-kane-dale-per-164460" }