Vrasësi i Grimmie bëri operacione që ajo ta pëlqente, e qëlloi kur kuptoi se ishte lidhur me menaxherin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:54 16-06-2016 Vrasësi i Grimmie bëri operacione që ajo ta pëlqente, e qëlloi kur kuptoi se ishte lidhur me menaxherin

Vrasësi i këngëtares Christina Grimmie, Kevin Loibl, i kishte hyrë një misioni për t’u zbukuruar, në mënyrë që ajo të mos mund t’i rezistonte.

Por kur plani i tij nuk funksionoi, ai vendosi ta vrasë.

Këtë e pohojnë edhe kolegët e tij të punës, të cilët thonë se pasioni i Loibl për këngëtaren ishte i pakufishëm.

Prej saj ai bëri transplant të flokëve dhe opeacion plasik të syve  gjithashtu u shndërrua edhe në vegjetarian për të humbur peshë.

Ata po ashtu kolegët e tij bëjnë të ditur se vrasësi gjatë orarit të punës dëgjonte muzikën e saj dhe betohej se një ditë ajo do të bëhet gruaja e tij.

Por këtë shpresë ata i’a kanë shuar, duke i treguar se ajo është e lidhur me menaxherin e saj, kjo ziç duket e ka tërbuar Loibl i cili e qëlloi atë për vdekje ndërkohë që ajo jepte autografë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051482915878296
array(1) { ["section"]=> string(108) "vrasesi-i-grimmie-beri-operacione-qe-ajo-ta-pelqente-e-qelloi-kur-kuptoi-se-ishte-lidhur-me-menaxherin-43711" }