Vrasja e 55-vjeçarit dje në Shkodër, arrestohet AUTORI

Publikuar tek: aktualitet, më 09:26 22-10-2019 Vrasja e 55-vjeçarit dje në Shkodër, arrestohet AUTORI Foto ilustruese

Arrestohet autori i vrasjes së 55-vjeçarit në Shkodër.

Lazer Arraj, i njohur edhe me mbiemrin Pjetrushi u gjet i vdekur me armë zjarri një ditë më parë në fshatin Palaj të rrethit Shkodër. 55-vjeçari ishte qëlluar dy herë me armë zjarri, ndërsa ende nuk diheh motivet e kësaj ngjarje.

Njoftimi i policisë për ngjarjen dje: 

Shkodër/Informacion paraprak

Me datë 21.10.2019, rreth  orës 12:00,  në fshatin Shosh, Shkodër, dyshohet se është vrarë me armë zjarri shtetasi  L. A. 55 vjeç, banues në fshatin Palaj, Shosh, Shkodër.

Shërbimet e policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje  dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin e kapjen e autorit.

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034728050231934
array(1) { ["section"]=> string(60) "vrasja-e-55-vjecarit-dje-ne-shkoder-arrestohet-autori-183012" }