Vrasja e Agur Vrenozit, Hoxha: Arma me fuqi 1500 metër, një nga grabitësit ishte...

Publikuar tek: aktualitet, më 22:43 05-03-2018 Vrasja e Agur Vrenozit, Hoxha: Arma me fuqi 1500 metër, një nga grabitësit ishte...

Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar në Opinion detaje nga vrasja e Agur Vrenozit, gjatë grabitjes së një zyre të këmbimit valuator në qytetin e Fierit pak ditë më parë.

Ndër të tjera, Hoxha ka treguar se arma e përdorur në këtë krim është një armë, që mund të godasë deri në 1500 metër në largësi dhe është përdorur në një grabitje urbane.

Hoxha ka shtuar se duke qenë që njëri nga grabitësit ishte me origjinë nga zona e Fierit, ai ka shërbyer si informator.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kokaina rekord, në shtëpinë e shoferit të 180 milion eurove (VIDEO)
Parlamenti miraton me 88 vota 'Vettingun në Polici' »
Article Logic
Execution time: 0.011618137359619
array(1) { ["section"]=> string(84) "vrasja-e-agur-vrenozit-hoxha-arma-me-fuqi-1500-meter-nje-nga-grabitesit-ishte-112315" }