Vrasja e Ariela Muratit, reagon Ardit Gjebrea, ç’shkruan moderatori në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:52 22-01-2018 Vrasja e Ariela Muratit, reagon Ardit Gjebrea, ç’shkruan moderatori në rrjetet sociale

Ngjarja e rëndë e ndodhur një ditë më parë në Tiranë tronditi mbarë opinionin publik.

Aldison Belulaj, 23-vjeç, një student infermierie qëlloi për vdekje me armë zjarri 21-vjeçaren Ariela Muratin pasi u refuzoi sërish të lidhej me të riun nga Fieri.  
Më pas i riu qëlloi edhe veten me një plumb në kokë, por aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Ngjarja ka ngjallur reagime të shumta në rrjetet sociale. Mes tyre është edhe i moderatorit të njohur Ardit Gjebrea.

Në profilin e tij në Instagram poston një fotografi të Arielës, e cila mbeti viktimë në këtë krim pasioni dhe krahas shkruan “Sorry Ariela!!!”.

 

 ardiut_gjebrea.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021432161331177
array(1) { ["section"]=> string(91) "vrasja-e-ariela-muratit-reagon-ardit-gjebrea-c-shkruan-moderatori-ne-rrjetet-sociale-107458" }