Vrasja e gjyqtares, reagojnë miqtë dhe e bija: Mori jetën e heroinës sime!

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:19 01-09-2017 Vrasja e gjyqtares, reagojnë miqtë dhe e bija: Mori jetën e heroinës sime!

Gjyqtarja 39-vjeçare Fildes Hafizi vdiq tragjikisht ditën e djeshme duke u qëlluar me dy pumba nga ish bashkëshorti i saj Fadil Kasemi.

Vrasja makabre e gjyqytares, e cila ndërroi jetë nga atentati i dytë i ish-bashkëshortit ngjalli reagime të shumta nga politikanë, miq, kolegë, por dhe personalitete  të tjerë. Të gjithë kërkojnë drejtësi për humbjen e gjyqtares, e cila duhej të mbrohej me jetë, pas denoncimit të saj të mëparshëm.

E fundit që ka reaguar për humbjen e Hafizit është e bija e saj Melisa e cila e konsdideron babain një "monstër" që i mori jetën "heroinës" së saj. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rrallë: Zbulohet një letër e shkruar në shqip nga dora e Nënë Terezës
Xhensila surprizon Besin në dasmën e tyre, i dedikon këngën e veçantë »
Article Logic
Execution time: 0.011811971664429
array(1) { ["section"]=> string(77) "vrasja-e-gjyqtares-reagojne-miqte-dhe-e-bija-mori-jeten-e-heroines-sime-90832" }