Vrasja e gjyqtares, Saimir Vishaj i revoltuar: Burra leshi!

Publikuar tek: aktualitet, më 14:56 31-08-2017 Vrasja e gjyqtares, Saimir Vishaj i revoltuar: Burra leshi!

Ngjarja e rëndë që tronditi mesditën e së enjtes ka sjellë shumë reagime nga miqë, të afërt apo të njohur të gjyqtares 39-vjeçare, Fildes Hafizi.

Me anë të një statusi të shkurtër në Facebook, avokati i njohur Saimir Vishaj, ka dhënë lamtumirën dhe vlerësimet maksimale për kolegen e tij. Në të njëjtin status avokati dënon veprimin e të gjithë burrave që vënë dorë mbi gratë, duke i quajtur "burra leshi".

Reagimi i plotë i Saimir Vishaj:

“Lamtumir gjyqtares Fildes Hafizi e vrare para pak caste ne Tirane. Nje gjyqtare e re por me shume ambicje profesionale.Burra leshi qe ven dore mbi femrat.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017228841781616
array(1) { ["section"]=> string(62) "vrasja-e-gjyqtares-saimir-vishaj-i-revoltuar-burra-leshi-90738" }