Vrasja e ish-drejtorit të Policisë Artan Cuku, flasin vëllezërit: Shkaku për të cilin dyshojmë se u vra

Publikuar tek: aktualitet, më 07:38 10-04-2017 Vrasja e ish-drejtorit të Policisë Artan Cuku, flasin vëllezërit: Shkaku për të cilin dyshojmë se u vra

Ish-drejtori i Policisë, Artan Cuku u vra tragjikisht mbrëmjen e së shtunës në  afërsi të ashensorit të pallatit te tij.

Gjatë mbrëmjes së shtunë dhe ditës së djeshme në polici kanë dëshmuar rreth 20 persona, që nga familjarët, fqinjët, shitësit e bukës etj.

Vëllezërit e tij kanë dëshmuar në polici se nuk kanë qenë në dijeni të ndonjë koflikti që Artan Cuku mund të ketë patur më parë duke hedhur dyshime për vrasje për shkak të detyrës, shkruan "GSH".

Po ashtu mësohet se vëllezërit kanë mohuar të kenë patur ndonjë problem me familjarët e Agim Dakës, i cili vite më parë vrau veten me armën e Cukut kur ishte në krye të detyrës. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Atentati në Vlorë, gjendet sot në mëngjes një makinë e djegur tek “Ura e Mifolit”
Mëngjes tronditës në Vlorë, policia zbulon një tjetër krim »
Article Logic
Execution time: 0.01102089881897
array(1) { ["section"]=> string(107) "vrasja-e-ish-drejtorit-te-policise-artan-cuku-flasin-vellezerit-shkaku-per-te-cilin-dyshojme-se-u-vra-74662" }