Vrasja e ish-drejtorit të Policisë, ja ku dhe kur zhvillohen homazhet për Artan Cukun

Publikuar tek: aktualitet, më 09:05 09-04-2017 Vrasja e ish-drejtorit të Policisë, ja ku dhe kur zhvillohen homazhet për Artan Cukun

Artan Cuku, i njohur në Vlorë si “Drejtori i Hekurt” që shkonte gjithnjë vetë në operacionet delikate dhe që ishte i pari që la numrin e tij në institucione pa patur frikë nga kontaktet e drejtpërdrejta me njerëzit, u ekzekutua ditën e djeshme me 4 plumba në ashensor në lagjen Dinamo, pranë “Rrugës së Kosovarëve” në Tiranë.

Policia e Shtetit bën me dije se në kuadër të realizimit të ceremonisë së lamtumirës të ish punonjësit të Policisë së Shtetit, Z. Artan CUKU, ish drejtues i lartë i strukturave policore në nivel vendor, i cili u nda nga jeta më datë 08.04.2017, nga Drejtoria e Policisë së Shtetit, do te organizohen: homazhet diten e sotme  09.04.2017, nga ora 12:00-13:30, tek Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikohet fotoja e ekzekutimit mafioz, 4 plumba në kraharor dhe një në kokë. Artan Cuku shtrirë përtokë para ashensorit (KUJDES PAMJET!)
“Vrasësi s’e kishte për herë të parë, ishte i sprovuar”, Artan Hoxha hedh dritë mbi ekzekutimin mafioz të ish-drejtorit të policisë »
Article Logic
Execution time: 0.010830879211426
array(1) { ["section"]=> string(90) "vrasja-e-ish-drejtorit-te-policise-ja-ku-dhe-kur-zhvillohen-homazhet-per-artan-cukun-74578" }