Vrasja makabre në Kurbin, këto janë pamjet e para pas krimit (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:52 03-05-2017
Vrsja ne Kurbin vjerri vret nusen e djalit by newsbomb-al

Krimi makabër i ndodhur në fshatin Zhejë të Kurbinit tronditi sot herët në mëngjes opinionin publik.

75-vjeçari Ndoc Tota masakroi dhe vrau me levë nusen e djalit 41-vjeçaren Vera Tota në ambientet e shtëpisë.

Neësbomb.al siguron pamjet e fshatit ku ndodhi krimi, si dhe mobilizimin e policisë dhe instancave të tjera të përfshira në hetimin e kësaj ngjarje të rëndë.

Ndërkohë, ende nuk dihen shkaqet e krimit, por paraprakisht dyshohet se vrasja nga ana e vjehrrit, tashmë i arrestuar, ka ardhur nga motive të dobëta. Policia vijon hetimet. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veliaj inaguron segmentin Mushqetë-Krrabë, i vjen në ndihmë 3 mijë banorëve
Për të gjithë ata që kanë plotësuar lotarinë, Ambasada Amerikane jep një njoftim të rëndësishëm »
Article Logic
Execution time: 0.018965005874634
array(1) { ["section"]=> string(71) "vrasja-makabre-ne-kurbin-keto-jane-pamjet-e-para-pas-krimit-video-77323" }