Vrasja në Bathore dhe shpërthimi tek ish-parku, reagon PD: Qeveria ka degraduar, Shqipëria me Ramën është një vend i pasigurtë

Publikuar tek: politike, më 21:09 15-09-2020 Vrasja në Bathore dhe shpërthimi tek ish-parku, reagon PD: Qeveria ka degraduar, Shqipëria me Ramën është një vend i pasigurtë Pamje nga ngjarja tek ish-parku

Partia demokratike ka reaguar në lidhje me dy ngjarjet e rënda që ndodhën sot pasdite në kryeqytet.

Përmes një shënimi në facebook, ish-deputeti Ervin Salianji referuar vrasjes brenda familjes në Bathore dhe shpërthimit me tritol tek ura e stacionit të fundit të Tiranës së Re, thotë se siguria është ulur dhe qeveria ka degraduar.

Ai thotë se Shqipëria me Edi Ramën është kthyer në një vend të pasigurt për të jetuar!

Reagimi i Salianjit

Vrasje, larje hesapesh, drogë, trafiqe, korrupsion endemik, rendi dhe siguria përtokë, qeverisja ka degraduar!

Qeveria përkêdhel bandat dhe kamxhikon varfanjakët!

Shqipëria me Edi Ramën është kthyer në një vend të pasigurt për të jetuar!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010612010955811
array(1) { ["section"]=> string(130) "vrasja-ne-bathore-dhe-shperthimi-tek-ish-parku-reagon-pd-qeveria-ka-degraduar-shqiperia-me-ramen-eshte-nje-vend-i-pasigurte-220502" }