Vrasja në Roms të Mallakastrës, vetëdorëzohet në polici autori

Publikuar tek: aktualitet, më 09:06 01-03-2015 Vrasja në Roms të Mallakastrës, vetëdorëzohet në polici autori

I dyshuari për vrasjen në fshatin Roms të Mallakastrës shtetasi Engjull Hodaj është vetëdorëzuar pas negociatave në policinë e Fierit. Ai u shpall më parë në kërkim nga policia. 32 vjeçari dyshohet se është autori që ka qëlluar me çifte në një lokal duke i shkaktuar vdekjen shtetasit Eduart Zotaj e plagosur Blerim Beqiraj i cili ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Policia e Fierit kishte kërkuar ndihmën e banorëve për arrestimin e 32 vjeçarit dhe kishte vendosur një shpërblim për këdo që do të jepte informacion. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur për motive banale. Eduart Zotaj dhe Blerim Beqiraj kanë qenë në lokal ku janë konfliktuar me 32 vjeçarin i cili më pas ka qëlluar me çifte.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Burrel, grabitet me armë një pikë karburanti
Tentuan të korruptojnë policinë, në pranga dy persona »
Article Logic
Execution time: 0.011157035827637
array(1) { ["section"]=> string(62) "vrasja-ne-roms-te-mallakastres-dorezohet-ne-polici-autori-4678" }