Vrasja në Sarandë, Gjykata lë në burg tre të arrestuarit

Publikuar tek: aktualitet, më 15:07 16-07-2015 Vrasja në Sarandë, Gjykata lë në burg tre të arrestuarit

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për tre personat e arrestuar si të dyshuar për vrasjen e Edmond Thodhorit në mesnatën e 9 korrikut.

Gjykata ka lënë në burg Ldi Hysën, Ylli Reçin dhe Ajman Zybën si autorë të dyshuar për vrasjen e 32 vjeçarit.

Për këtë ngjarje janë shpallur në kërkim tre persona të tjerë, të përfshirë gjithashtu në vrasjen e Thodhorit.

Lexo edhe: Zbardhet vrasja e sarandiotit, grupi prej 6 vetësh nga Laçi e Kruja e masakruan në makinë

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Vrasësit me pagesë”/ Gjykata jep “arrest me burg” për Tafilajn, Qefalian dhe Merdanin
Shkatërrohet banda e shpërndarësve të drogës, 4 në pranga »
Article Logic
Execution time: 0.010973930358887
array(1) { ["section"]=> string(61) "vrasja-ne-sarande-gjykata-le-ne-burg-tre-te-arrestuarit-16339" }