Vrasja për një vend parkimi, gjykata lë në burg autorin

Publikuar tek: aktualitet, më 12:39 16-06-2019 Vrasja për një vend parkimi, gjykata lë në burg autorin Viktima

Gjykata e Kurbinit ka lënë në burg autorin e vrasjes së të riut, Viktor Shkorreti në Laç, Emanuel Koce.

Mësohet se gjykata ka dhënë për të masën 'arrest me burg'. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 23:00 të mbrëmjes së të mërkurës. Gjithçka ndodhi për një vend parkimi.

Viktor Shkorreti sipas 32-vjeçarit i ka kërkuar 3 mijë lekë të vjetra si pagesë për parking, natën e festës së Shna Ndout, pasi për shkak të numrit të lartë të pelegrinëve në Laç ishte e vështirë të gjeje një vend për makinën.

Mirëpo, pagesa nuk është pranuar nga Koca dhe dherri më pas degjeneroi në vrasje.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092740058898926
array(1) { ["section"]=> string(61) "vrasja-per-nje-vend-parkimi-gjykata-le-ne-burg-autorin-168420" }