Vrasje makabre, 6 persona të vdekur, midis tyre një femijë, u gjetën të therur në shtëpi

Publikuar tek: bota, më 11:18 05-02-2016 Vrasje makabre, 6 persona të vdekur, midis tyre një femijë, u gjetën të therur në shtëpi

6 persona kanë humbur jetën, midis tyre edhe një fëmijë 10 deri 12 vjeç, në mënyrë makabre në Chicago të SHBA-së. Policia i ka gjetur ata në shtëpinë e tyre të therur me thikë.

Ende nuk janë mësuar shkaqet e vrasjes së 6 personave, ndërsa policia i ka gjetur viktimat në shtëpinë e tyre, pasi janë lajmëruar se një nga ata nuk ishte paraqitur në punë për disa ditë, raporton CNN.

4 nga viktimat janë burra, një është femër dhe një femijë i moshës 10 deri 12 vjeç. Sipas CNN, dy nga viktima janë të moshuar, por nuk është publikuar mosha apo emrat e tyre, ndërsa mediat lokale, kanë raportuar se krimi ka ndodhur disa ditë më parë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034044981002808
array(1) { ["section"]=> string(91) "vrasje-makabre-6-persona-te-vdekur-midis-tyre-nje-femije-u-gjeten-te-therur-ne-shtepi-31803" }