Vrasje me armë zjarri, gjendet i vdekur një person (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:45 27-04-2017 Vrasje me armë zjarri, gjendet i vdekur një person (EMRI)

Një person është gjetur i vrarë brenda banesës së tij në Fushë-Mamurras.

Sipas burimeve nga policia mësohet se bëhet fjalë për Zef Tomën, i cili është gjetur i vrarë me armë zjarri. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth një orë më parë.

 Nga hetimet paraprake dyshohet për vrasje. Akoma nuk janë zbuluar shkaqet e ngjarjes dhe identiteti i autorit që ka qëlluar mbi 60 vjeçarin. Ndërkohë policia po merret me zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rëndë në Korçë, e braktisi e dashura, ushtari pi fostoksinë (EMRI)
E la e dashura dhe tentoi vetëvrasjen, zbulohet mesazhi i të riut: “Do vijë një kohë kur do më thuash të dua..." »
Article Logic
Execution time: 0.010891914367676
array(1) { ["section"]=> string(60) "vrasje-me-arme-zjarri-gjendet-i-vdekur-nje-person-emri-76638" }