Vrasje në Himarë, policia identifikon viktimën që u gjet në një përrua

Publikuar tek: aktualitet, më 12:19 01-05-2017 Vrasje në Himarë, policia identifikon viktimën që u gjet në një përrua

Vritet me armë zjarri një person në fshatin Kuç në Himarë.

Sipas të dhënave paraprake nga policia e Vlorës, trupi i pajetë u gjet sot në orën 10:30.

Grupi hetimor ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe nga hetimet paraprake në lidhje me identifikimin e viktimës, ka rezultuar se trupi i pajetë i përket shtetasit Dashamir Zeneli rreth 40 vjeç, banues në fshatin Kuç, i cili është gjetur i pajetë në një përrua.

Nga kqyrja paraprake që i është bërë viktimës, është konstatuar se Zeneli është vrarë me armë zjarri. Aktualisht po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes së ndodhur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kur e gjithë Tirana pushon, fundjava e këtyre punonjësve i zë në punë edhe natën
Sot Dita e Punëtorëve, minatorët e Bulqizës protestojnë për të drejtat e tyre »
Article Logic
Execution time: 0.012078046798706
array(1) { ["section"]=> string(75) "vrasje-ne-himare-policia-identifikon-viktimen-qe-u-gjet-ne-nje-perrua-77046" }