Vrau 2 vajzat dhe gruan shtatzënë, habit me deklaratën burri monstër: Ja pse i vrava

Publikuar tek: bota, më 13:22 22-08-2018 Vrau 2 vajzat dhe gruan shtatzënë, habit me deklaratën burri monstër: Ja pse i vrava Viktimat

Babi monstër i deklaroi ato të zhdukura duke bërë thirrje që të gjenden,por pas hetimeve rezultoi se ishte ai që i kishte vrarë dhe trupat e vajzave u gjenden të zhytyra në fuçitë e naftës.

Ai tani pretendon se vajzat i mbyti gruaja prandaj ai e vrau. Gjatë dëshmisë së tij, Chriss Watts  tha se i ngarkoi të tre trupat në pjesën e pasme të kamionit të punës dhe i çoi ku punonte.

Mirëpo policia nuk e besoi këtë histori dhe Watts  po përballet me me 9 akuza ,duke përfshirë 5 vrasje dhe ‘përfundim i paligjshëm i një shtatzënie’

33 vjeçari do të dënohet për tre vrasje të shkallës së parë,dy vrasje të shkallës së parë të fëmijëve nën moshën 12-vjeçare dhe fshehjen e tre trupave të vdekur.

 

auto_-640-0-5b7d368fc73cc1534934625.jpgauto_chris-watts-11534934427.jpg

 

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013211011886597
array(1) { ["section"]=> string(89) "vrau-2-vajzat-dhe-gruan-shtatzene-habit-me-deklaraten-burri-monster-ja-pse-i-vrava-131839" }