Vrau barbarisht vajzën e adoptuar 18 muajshme, zbulohen mesazhet e frikshme të 31 vjeçarit në natën e fundit

Publikuar tek: bota, më 21:16 06-11-2017 Vrau barbarisht vajzën e adoptuar 18 muajshme, zbulohen mesazhet e frikshme të 31 vjeçarit në natën e fundit

Një instruktor palestre ka vrarë në mënyrë barbare vajzën e adoptuar, e cila ishte 18 muajshe.

Mësohet se Matthew Scully-Hicks, 31 vjeç e ka vrarë duke e dhunuar me forcë e duke i përplasur kokën foshnjen pasi nuk kaa mundur ta mbajë.

Ajo vdiq katër ditë pasi u trondit në mënyrë të dhunshme e me një kafkë të thyer. Fqinjët kishin dëgjuar të bërtiturat dhe të sharat e çuditshme të tij dhe ishin tmerruar, me pas ato deshmuan ne polici kunder tij.

Disa nga mesazhet e tij para se të vrasë të bijën të cilat u lexuan në gjykatë janë këto:

Sonte i lodhur, është dita e parë me fëmijët e mi. Shkoi mirë por Elsie nuk po fled he siç duket unë do të jem në një natë të gjatë: (:( :(

Unë po kaloj nëpër ferr me Elsie. Kohët e ngrënies dhe gjumi janë makthi im më i keq. Ajo qëndron lart duke ulëritur për 10 minuta pa ndërprerje. Ajo sapo u ndal, por dyshoj se kjo është e fundit që do të dëgjoj sonte.

Unë nuk mund të pres më.... Nëse ajo vazhdon më tepër ne do të thërrasim një prift lol...

dsfsdfsdf.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011070966720581
array(1) { ["section"]=> string(113) "vrau-barbarisht-vajzen-e-adoptuar-18-muajshme-zbulohen-mesazhet-e-frikshme-te-31-vjecarit-ne-naten-e-fundit-98591" }