Vrau biznesmenin në Dibër, arrestohet autori (EMRI-DETAJET)

Publikuar tek: slide-lajm-kryesor, më 20:24 20-03-2018 Vrau biznesmenin në Dibër, arrestohet autori (EMRI-DETAJET) Viktima Elsi Kosiqi

Pa kaluar 24 orë nga atentati në Maqellarë të Dibrës, ku mbeti i vdekur Elsi Kosiqi 32 vjeç, është berë i munduar arrestimi i autorit të dyshuar.

Policia e Dibrës ka bërë të munduar arrestimin e autorit të identifikuar si Mahmut Gega, banues në Njësinë Administrative Shupenzë.

Vrasja mendohet të ketë ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta mes tij dhe viktimës.

Elsi Kosiqi mbeti i vdekur pas një atentati me armë zjarri pranë portës së shtëpisë së tij në Maqellarë të Dibrës orët e para të mëngjesit të sotëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074429512023926
array(1) { ["section"]=> string(63) "vrau-biznesmenin-ne-diber-arrestohet-autori-emri-detajet-113943" }