Vrau burrin se nuk i pëlqente seksi, dënohet me 30 vite burg 21-vjeçarja

Publikuar tek: bota, më 13:11 15-03-2019 Vrau burrin se nuk i pëlqente seksi, dënohet me 30 vite burg 21-vjeçarja

Sot u dënua me 30 vite burg gruaja që vrau vitin e kaluar burrin, duke e goditur me armë gjatë seksit.

21-vjeçarja i tha gjykatës sot se ajo e vrau të dashurin e saj pasi ata po bënin seks të veshur si policë dhe kishin madje edhe një armë. Pasi gruaja nuk ishte e kënaqur nga burri i saj i kërkoi që të ndërronin pozicion por kur ai refuzoi ajo e ka qëlluar në kokë. Gruaja u akuzua gjithashtu se vodhi nga karta e kreditit e burrit 5000 dollarë pasi e vrau.

Gjykata në Washington të Amerikës nga hetimi në seancën gjyqësore vendosi ta denojë gruan me 30 vite burg.

 

53735604_331361667512409_3071321655851614208_n.png

54424835_1449902131813740_1553563647479906304_n.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064280033111572
array(1) { ["section"]=> string(78) "vrau-burrin-se-nuk-i-pelqente-seksi-denohet-me-30-vite-burg-21-vjecarja-156529" }