Vrau dhe groposi vajzën e tij, rrihet brutalisht në qeli Aleko Petro

Publikuar tek: aktualitet, më 12:10 11-01-2019 Vrau dhe groposi vajzën e tij, rrihet brutalisht në qeli Aleko Petro

Aleko Petro i cili vrau vajzën e tij Anxhelina Petro disa ditë më parë, është dhunuar në qelinë e burgut.

Mësohet se 52-vjeçari është rrahur brutalisht nga të burgosurit ndërkohë është dërguar në spital.

Sakaq bëhet me dijhe se Petro ndodhet në gjendje të rënduar psikologjike dhe kërcënon se do të kryejë vetëvrasje.

Aleko Petro  ndodhet në burgun e Koridhalos pasi vrau dhe varrosi në oborrin e shtëpisë vajzën e tij.

Lajmin për dhunën e ushtruar ngaj Petros e ka dhënë avokati i tij.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zgjedhjet lokale, KQZ apel qytetarëve: Kontrolloni emrin në listë brenda këtij AFATI
Trafik i rënduar, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012789011001587
array(1) { ["section"]=> string(74) "vrau-dhe-groposi-vajzen-e-tij-rrihet-brutalisht-ne-qeli-aleko-petro-148358" }