Vrau dy vajzat e saj dhe i varrosi, arrestohet nëna monstër

Publikuar tek: bota, më 16:38 16-03-2019 Vrau dy vajzat e saj dhe i varrosi, arrestohet nëna monstër

Një grua në Spanjë është arrestuar për vrasjen e dy vajzave të saj.

Gruaja kishte një mosmarrëveshje të rëndë me burrin dhe pas kësaj ajo ka vrarë dy vjazat , njëra 5-muajshe dhe tjetra 4 vjeçe. Pas kësaj, gruaja i varrosi vajzat në kopshtin e saj. Vajzat u gjetën sot nga policia që mendonte se ato kishin humbur.

Gruaja nën presionin e policëve pranoi se kishte kryer këtë akt makabër. Sipas mediave spanjolle një grua e pa mamanë e dy vajzave me gjak kur ajo po kthehej në shtëpi dhe e ka denoncuar.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013772010803223
array(1) { ["section"]=> string(65) "vrau-dy-vajzat-e-saj-dhe-i-varrosi-arrestohet-nena-monster-156688" }