Vrau ish-kunatën, Gjykata lë në burg Agron Tanushin

Publikuar tek: aktualitet, më 10:12 18-09-2020 Vrau ish-kunatën, Gjykata lë në burg Agron Tanushin Autori Agron Tanushi

Gjykata ka lënë në burg Agron Tanushin, autorin e vrasjes së ish-kunatës Jetmira Hasani në Bathore.

Tanushi e vrau me armë zjarri ish-kunatën dhe më pas u largua menjëherë nga vendngjarja.

Ngjarja ka ndodhur pasi autori i kishte kërkuar kunatës të largohej nga shtëpia, pas ndarjes nga vëllai i tij.

Jetmira pasi ishte ndarë nga bashkëshorti, jetonte në shtëpinë e tyre, në katin e parë.

Në vendin e ngjarjes u sekuestruan 4 gëzhoja, në cilësinë e provës materiale, ndërsa në momentin e vrasjes viktima ishte së bashku me fëmijën 8 vjeç dhe po zhvendoste sendet nga shtëpia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013032197952271
array(1) { ["section"]=> string(57) "vrau-ish-kunaten-gjykata-le-ne-burg-agron-tanushin-220799" }