Vrau kunatën dhe e hodhi në ferra pranë liqenit të Sharrës, Prokuroria: Burg përjetë për Dashamir Xhepën

Publikuar tek: aktualitet, më 13:27 21-10-2020 Vrau kunatën dhe e hodhi në ferra pranë liqenit të Sharrës, Prokuroria: Burg përjetë për Dashamir Xhepën

Prokuroria kërkon dënimin me burgim të përjetshëm për Dashamir Xhepën, i cili vrau kunatën e tij rreth një vit më parë, Lirie Xhepa.

Krimi makabër ndodhi në shkurt të 2019-ës, kur nëna e katër fëmijëve u vra me armë zjarri nga Dashamir Xhepa, i cili më pas e hodhi trupin e pajetë në ferrat e një prej kodrave në liqenin e Sharrës.

Dashamir Xhepa u arrestua pak ditë më pas teksa po qëndronte në një hotel në Peshkopi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Preken nga Covid ekektiv policie dhe mësuesja në Elbasan
Kapen në Rinas siriani dhe shqiptari, ishin nisur me dokumente false drejt vendeve të BE, në pranga edhe një vajza që ndihmoi shoqen të ikte në Angli (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.010040998458862
array(1) { ["section"]=> string(109) "vrau-kunaten-dhe-e-hodhi-ne-ferra-prane-liqenit-te-sharres-prokuroria-burg-perjete-per-dashamir-xhepen-224574" }