Vrau me thikë gruan, shqiptari në Itali: Nuk mbaj mend si e qëllova

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:24 11-11-2017 Vrau me thikë gruan, shqiptari në Itali: Nuk mbaj mend si e qëllova

Dritan Sulollari, shqiptari që vrau me thikë gruan e tij Migena Këllezi, kur ka dëshmuar para autoriteteve italiane ka thënë nuk e mban mend momentin kur qëlloi me thikë gruan e tij.

“Nuk mbaj mend si e qëllova me thikë. Di që ishim duke u zënë, djali thirri nga dhoma tjetër. Sherri nisi për shkaqe që ziheshim gjithmonë. Ajo më thoshte pse rri në shtëpi dhe nuk punon, ka treguar ai.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.013368844985962
array(1) { ["section"]=> string(71) "vrau-me-thike-gruan-shqiptari-ne-itali-nuk-mbaj-mend-si-e-qellova-99134" }