Vrau mijëra shqiptarë në luftën e Kosovës, grimierja e njohur Sellma miqësi me vajzën e Arkanit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:56 14-03-2019 Vrau mijëra shqiptarë në luftën e Kosovës, grimierja e njohur Sellma miqësi me vajzën e Arkanit

Bashkëpunimet e artistëve shqiptarë me ata të huaj janë bërë shumë të zakonshme kohët e fundit.

Mirëpo, së fundmi duket se një koment i grimieres Sellma nuk është pritur mirë nga fansat.

Sellma ka komentuar në foton e vajzës së Arkanit dhe e quan atë ‘bukuri’ në gjuhën serbe.

Arkani  ose ndryshe Zheljko Raznatoviq ishte udhëheqës paramilitar dhe vrasës i mijëra shqiptarëve në luftën e Kosovës.

Ai vrau, preu e dhunoi shumë shqiptarë deri sa u vra në rrethana shumë misterioze më 15 janar të vitit 2000 në hotelin ‘Plaza’ në Beograd.

Nuk dihet nëse vajzat më herët  kanë bashkëpunuar me njëra-tjetrën  apo thjesht kanë një miqesi të mirë. por diçka është e sigurtë, ndjekësit e grimieres tonë nuk e kanë pritur mirë këtë fakt.

Screenshot_1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027927160263062
array(1) { ["section"]=> string(101) "vrau-mijera-shqiptare-ne-luften-e-kosoves-grimierja-e-njohur-sellma-miqesi-me-vajzen-e-arkanit-156448" }