Vrau policin në Lezhë, nis seanca tek Krimet e Rënda për David Qosen

Publikuar tek: aktualitet, më 13:22 10-01-2017 Vrau policin në Lezhë, nis seanca tek Krimet e Rënda për David Qosen

Sapo ka nisur seanca gjyjqësore tek Krimet e Rënda për David Qosen, autorin e vrasjes së efektivit të FSH-së, Ardian Kodra në Torovicë të Lezhës.

Pas ngjarjes Qosja u arrestua dhe fillimisht u dyshua se vuante nga problem të shëndetit mendor.

Por, pas sipas ekspertëve Qosja nuk vuan nga çrregullime mendore dhe është i vetëdijshëm për veprimet që bën.

Sipas akuzës, Qosja do të përgjigjet për tre vepra penale, ajo e vrasjes në rrethana cilësuese ndaj punonjësit të policisë dhe tentim vrasje ndaj punonjësve të tjerë të policisë, që nëse deklarohet fajtor rrezikon një dënim me burgim të përjetshëm. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kim Kardashian i bën grim Marios, parukierit të saj shqiptar
Dëmtimet e sahatëve të ujit nga ngricat, Veliaj: Ja si do të procedohet për zëvëndësimin e tyre »
Article Logic
Execution time: 0.010129928588867
array(1) { ["section"]=> string(73) "vrau-policin-ne-lezhe-nis-seanca-tek-krimet-e-renda-per-david-qosen-65117" }