Vrau punonjësin e karburantit në Sarandë, dënohet me 35 vite burg autori

Publikuar tek: aktualitet, më 16:12 22-05-2017 Vrau punonjësin e karburantit në Sarandë, dënohet me 35 vite burg autori

Gjykata e Sarandës ka dënuar me 35 vite burg autorin e vrasjes së punonjësit të karburantit në Sarandë vitin e kaluar gjatë grabitjes me armë.

Autori i vrajses, 27-vjeçari Arqile Koçi, është dënuar me 35 vite burg për vrajsen e shtetasit Artan Hoxha, 44 vjeç në 6 nëntor të 2016-ës në një karburant në hyrje të Sarandës, në fshatin Gjashtë.

Gjatë seancës gjyqësore, Koçi ka shprehur pendesë, duke thënë se nuk donte ta vriste punonjësin, dhe se është penduar shumë për krimin e kryer.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjarje e rëndë në zyrat e ALUIZNI-t, disa persona mbeten pa frymë (NGJARJA)
Plagosje me armë zjarri, Krimet e Rënda finalizojnë operacionin "DIVIZIONI" »
Article Logic
Execution time: 0.0082228183746338
array(1) { ["section"]=> string(77) "vrau-punonjesin-e-karburantit-ne-sarande-denohet-me-35-vite-burg-autori-79549" }