Vrau Regis Runajn dhe u pagua për të ndjekur Ramazanin, ja kush është autori 23 vjeçar (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:08 08-08-2020 Vrau Regis Runajn dhe u pagua për të ndjekur Ramazanin, ja kush është autori 23 vjeçar (FOTO) Euglen Halili

Euglen Halili është arrestuar ditën e sotme së bashku me Xhuljano Hoxhën, pasi të dy janë të përfshirë në vrasjen e Regis Runaj dhe atë të Emiljano Rrahmanit.

Sipas policisë, 23 vjeçari Euglen Halili është vrasësi i Regis Runajt, të cilin e ka goditur 27 herë me thikë.

Gjithashtu Halili dhe Hoxha janë paguar nga disa persona të tjerë që të ndiqnin lëizjet e Emiljano Ramazanit, i cili u vra në 20 korrik në qytetin e Elbasanit.

Neësbomb.al ka siguruar foton e autorit 23 vjeçar Euglen Halili, personi që goditi 27 herë me thikë Regis Runajn.

Foto e autorit Euglen Halili:

12573164_1114575405243208_4044451132157154703_n.jpg

Momentet kur policia kërkon pë thikën që përdori Halili pë vrasjen e Regis Runajt: 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013920068740845
array(1) { ["section"]=> string(97) "vrau-regis-runajn-dhe-u-pagua-per-te-ndjekur-ramazanin-ja-kush-eshte-autori-23-vjecar-foto-216492" }